عقارات للبيع في شارع حوض 16 فرعي

5 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا220متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون205متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين175متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بمقدم 400 ألف وتسهيلات حتى 10 سنوات

    New Build Developments logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع