تاون هاوس للبيع في شارع حوض 16 فرعي

1 عقار
  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون205متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع