عقارات للبيع في دارا جاردنز

31 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل في كمبوند Dara Garden للبيع

    Allocate Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند داره جاردنز سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٣٣ متر مربع

    ٧٦٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة بكمبوند داره جاردنز اكتوبر

    Adagio Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب للبيع في دارا جاردنز-اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في دارة جاردنز للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٢ متر مربع

    ٧٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حمام سباحة للبيع في دارا جاردنز اكتوبر زايد

    Blocks logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٣ متر مربع

    ٨١٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في داره 340 م مفروش بسعر لقطه

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في حدائق دارا

    Hefnawy Group logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع في كمبوند دارا جرين

    Driven Properties logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند دارا جاردنز

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 439متر بكومبوند دارا جاردنز التوسعات الشماليه

    Guides Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٣٩ متر مربع

    ٧٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin House للبيع في دارا جاردنز – الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في دارا جاردنز

    I-Move logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة للبيع في دارا جاردنز 400م موقع مميز

    Genova Investment logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس ميدل 300م كمبوند داره جاردنز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب فاخر فى دارا جاردنز موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في دارة جاردنز للبيع شامل العفش

    We are consultancy logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ٧٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مميزه للبيع في دارا جاردنز .

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٧٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس (متوسط) للبيع | موقع مميز | حدائق دارة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون فوري تشطيب كامل بالتكييفات بأكتوبر

    Aqar Misr logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة وجاكوزي جاردن خاصة تشطيب الترا شيك

    Selective logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا سوبر لوكس للبيع فى داره جاردنز اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبع في كمبوند داره جاردنز باكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2