عقارات للبيع في الحي السابع

195 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك170م باجمل فيو ولوكيشن مميز -مدخل زايد 1

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي ال ٧ الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع مجاورة اولي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف نص تشطيب للبيع – الحي السابع – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع — جرين ريزدنس 1 -الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في واحة زايد 1 – الحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي العاشر – الشيخ زايد | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مبني بالكامل كعيله فاميلي هاوس بيزمنت و٤ادوا

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد، جاهز

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي نصف تشطيب في الحي السابع بسعر 6,850م

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع الحي السابع

    I-Move logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي نصف تشطيب في الحي السابع بسعر 6,850م

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بالحي السابع – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس مميزة للبيع بالمطبخ فيو لاند سكيب

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي السابع زايد بالمطبخ والتكيفات

    Core Real Estate Development logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي السابع أرضي بجاردن

    Core Real Estate Development logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع الشيخ زايد

    Core Real Estate Development logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد | تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالحي السابع ارقي احياء زايد مساحة٢٠٠م م

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي السابع شق ٣٠٠م تشطيب كامل مساحة كبيره

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع