عقارات للبيع في الحي السابع, صفحة 6

204 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد، جاهز

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 220م بفيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م– الحي السابع، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145م الجمان الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    بناية كاملة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | مبنى مستقل | الشيخ زايد - الحي 7

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الحي السابع – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – روف بحري 3/4 تشطيب بالحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب الترا مودرن بحرى

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك دلوقتى واسكن ع طول فى شقة فى شارع النزهة

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي السابع الشيخ زايد تشطيب كامل

    Classy Home For Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بمساحة كبيرة في الحي السابع – المجاورة

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بميني كمبوند واحة زايد – الحي 7

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالحى السابع الشيخ زايد ارضى بجاردن 265 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بحديقة 3/4 تشطيب بالحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة طوب احمر بالحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية فشقتك ف قلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الإسكان الحدائقي الحي السابع تحميل قديم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره تشطيب كامل في الحي السابع الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة استثمر فشقتك ف كمبوند خدمي فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطتب في زايد الحي السابع

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لوكس 3 غرف للبيع الجومان - الشيخ زايد

    Amaken For Real Estate logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع