عقارات للبيع في الحي الثاني, صفحة 5

315 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس الترا سوبر لوكس للبيع فى جرين 3

    Guides Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالفرش - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين 3 في قلب زايد شقة تشطيب كامل تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند اللون للبيع في حي الدبلوماسيين

    Master Key logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخر للبيع ف الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 220م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 282متر موقع مميز جدا كمبوند الما استلام فوري

    I-Move logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس إستلام فورى فى ألما أمام بارك ستريت

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الما كمبوند توين هاوس للبيع استلام فورى

    Triple S Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في كمبوند ألما الشيخ زايد

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع