عقارات للبيع في الحي الثاني, صفحة 3

315 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في الما بالقرب من اركان

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٢٠م بحديقة ١٨٢م بموقع متميز للبيع في Alma

    Circle Realestate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في جرين3مساحة٧٠م٣غرف٣حمام

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فاميلى هاوس فى الما موقع مميز فيو لاندسكيب

    Square Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استاند اللون للبيع في حي الدبلوماسين

    Master Key logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بالفرش في كمبوند جرين 3

    DMG logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم + جاردن جرين 3 باقل سعر متشطبة

    Element logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم + جاردن جرين 3 باقل سعر متشطبة

    Element logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في جرين 3 الشيخ زايد 170م

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى موقع وسعر مميز توين هاوس للبيع في ألما

    Brokers Hub logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن بجوار اركان استلام فوري اوبن فيو

    Remax Jareed logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فاميلي هاوس فوري في ألما 240متر علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع