شقق للبيع في الجيزة, صفحة 10

26,504 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٣٬٢٩٨ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 40% و قسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان استلام فوري في فاي سوديك-نيو زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٧٣٬١٥٩ جنيه

    تاون هاوس MV4 زايد استلام فوري مقدم 5% قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٥٤٬٣٨٧ جنيه

    شقه متشطبه استلام السنه الجايه بمقدم25%مع شركة دره

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٩٨٧٬٦٥٤ جنيه

    شقه استلام فوري ف نيو زايد بقسط علي8 سنين مع سوديك

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • بيج ريزيدنس – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في زايد الجديدة | متشطب بالكامل

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في O West أكتوبر بمقدم 5% وقسط 9 سنوات

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٩٥٬٩٤٤ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في فيلدج ويست 3 غرف نوم 177متر

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع مصدق الرئيسى بجوار العبد

    براديس للعقارات logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة بجاردن متشطبة استلام فورى امام نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • حياة ريجنسي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع130م بجوار أو ويست ومول مصر

    Selection Code logo image

    ايكو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فورى بالقرب من مول مصر

    Selection Code logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فندقية بخصم الكاش في 205 اركان بالم

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في نايا ويست 8 سنين تقسيط

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٤٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع الكارما كاي الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٨٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة AQMAR أكتوبر | أمام جامعة MSA وقسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ١٩٠ متر متر في i city October

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى أكتوبر بلازا بجانب آى سيتى

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز 140متر فيو لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو لاند سكيب ناصية بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب إستلام شقة متشطبة فى مارفيل بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع قرب نادى الصيد الدقى قرب محى الدبن

    براديس للعقارات logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة مفروشة بالكامل دور عالى بارك ڤيو زيد

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 195م 4 غرف نوم بمقدم 10% في قلب زايد

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة