شقق للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 8

10,820 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى امام مول مصر بدون اوفر بسعر الطرح

    Crafters Real Estate logo image

    جرين لاند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق اكتوبر السياحيه الاولي

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م في سوان ليك في زايد مقدم 2.350.000

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٤٠٥ جنيه

    اشقتك149م في حدائق اكتوبر بمقدم430الف وقسط ل 9سنين

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة جانب مول العرب - ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٨٧٬٧٢٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز استلام فورى بالتكيفات خالصة أقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | أكتوبر بلازا - مباشرة على البحيرة

    Flag square Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فورى بأقل سعر بسوديك

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع بكموند بالم باركس 273م مفروشة

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٣١٣٬٦٢٣ جنيه

    اقل مقدم شقه 145م متشطبه للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • حياة أكتوبر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jawad Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حياه اكتوبر ريذدنس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 181م جاهزة للسكن في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦١٬٨٧٩ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع 3 غرف في باديه 6 اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م – أبراج مراكز | بجوار مول العرب

    Crafters Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند تسلا ايلاند 6 اكتوبر فيو بول

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس كمبوند حي الأشجار طريق الواحات

    Origin Real Estate logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم واقساط في ماونتن فيو امام سوديك

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة باقل سعر في الماركت في اميز موقع

    Roots Development logo image

4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فيو الهرم في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • لاكوينتا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Royal Homes Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند West Leaves

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بيراميدز هيلز اورا تقسيط على 5سنين

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مساحة مميزة في كمبوند سوان ليك بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • روك إيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…