شقق للبيع في طريق الواحات, صفحة 20

643 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣غرف علي طريق الواحات امام MSA اقساط ١٠ سنوات

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي باكتوبر امام مول مصر استلام2

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 1.5 في اشجارسيتي واقساط علي12سنه

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في دجلة بالمز اكتوبر الجديد

    Abrag 2 logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه سعر و مساحه 160 م في دجله بالمز

    Abrag 2 logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند Ashgar City بمدينة 6 أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م أشجار سيتي | نادي وجراج مجاني

    Aqar Dayem logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبرلوكس كمبوند حي الاشجار طريق الواحات

    Origin Real Estate logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بدون اوفر في كومباوند أشجار سيتي

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٤٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب مودرن - للبيع داخل دريم لاند - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات تسلا – شقة 150م استلام فوري ارض المخابرات

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري للبيع بالتقسيط علي 96 شهر

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك في قلب dream land

    Pro Master Real estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مناسب فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٨٣٬٣١٧ جنيه

    اسكن الآن فى بالمز | بقسط شهرى 5,000 جنيةمصرى

    Morshedy Group logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٨٣٬٣١٧ جنيه

    اسكن الآن فى بالمز | بقسط شهرى 5,000 جنيةمصرى

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند دار مصر، حدائق أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس 80م دجلة بالمز اكتوبر الجديدة

    MRG Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه | اشجار سيتي | استلام فوري | 163متر

    Aqar Dayem logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٢٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Tesla Residence – حدائق أكتوبر 11 سنة

    Hk Realestate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع