شقق للبيع في طريق الواحات, صفحة 23

643 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومباوند دجلة بالمز 6 اكتوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن داخل كمبوند أشجار سيتي

    Abrag 2 logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مميز داخل كمبوند أشجار سيتي متشطب

    Abrag 2 logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 85 مترفي اكتوابر جديده بمقدم 167.875 ..

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 157م بجاردن في أفضل موقع بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدمك خصمك شقه للبيع 131م أمام جامعة MSAتصميم دره

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ‎3 غرف 188 متر في مشروع زايا وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٠٨٢ جنيه

    للبيع بدون اوفر شقة ٣ غرف في جاردن جيت اشجار سيتي

    Abrag 2 logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر تطل ع حمام سباحة قسط 8 س

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل Tesla Residence طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مناسب فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في كمبوند أشجار سيتي

    Abrag 2 logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 160م+ حديقة 75م 3غرف سوبرلوكس قسط ع10س

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٢٬٣٣٤ جنيه

    بمقدم 400 الف و اقساط علي 132 شهر للبيع شقة بجاردن

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة فى كومباوند دلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند – إطلالة حمام سباحة

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% و دفعة استلام 5% و اقساط علي 11 سنة

    Be Egypt logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام قريب جدا للبيع ف دريم لاند

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتدفع 180 الف وقسطك 3,500 كل شهر مع دفعه كل آخر سن

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 72م استلام سنة بالتقسيط ل 12 سنة

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م+حديقة 120م سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 151م 3غرف +حديقة 129م قرب مول مصر +قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع