شقق للبيع في طريق الواحات, صفحة 2

642 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار سيتي – 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري بالتقسيط الجولف الجديد دريم لاند

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بحديقة في طبيعة تقسيط 10 سنين وخصم كاش40%

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٠٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقة مميزة 3غرف استلام فوري اقساط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • اواك بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

    الروضة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع - دريم لاند - الاميرلاد - 6 اكتوبر

    DMG logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الجنة الخضراء – مدينة 6 أكتوبر

    DMG logo image

    البستان, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 144 شهر في 131م فيو وموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 316K في 100م بقسط ربع سنوي 71K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بكمبوند اشجار سيتى كاملة التشطيب

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 144 شهر في 157م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حى الاشجار امام دريم لاند سوبر لوكس

    Core Real Estate Development logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬١٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع 168م² بموقع وفيو مميز بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬١٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع 168م² بموقع وفيو مميز بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٢٣٬٥٧٠ جنيه

    شقة 102م للبيع في توب كابي – 10% مقدم وتقسيط 7 سنو

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 316K في 100م بقسط ربع سنوي 71K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين فيو مفتوح 106م AQMAR

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م كمباوند الفردوس منطقة الفلل

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند دجلة بالمز شقة بالفرش و الاجهزة

    متصدر

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف حدايق اكتوبر تقسيط لحد١٠سنين بسعر مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م في أشجار سيتي جاردن جيت بمقدم وتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع