شقق للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع

93 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمنطقه ط حدائق الاهرام البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجنينة - اول سكن منطقة ك

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع فيو الاهرامات -الترا سوبر لوكس اول سكن

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في منطقة و - تقسيم 3غ و2حمام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو الاهرامات - غرفتين سور حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة تشطيب كامل داخلي وخارجي الترا لوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني 135م واجهة منطقة هـ

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة وسط - تشطيب راقي دور تالت

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز 185م - منطقة ك حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 185م دور 3 منطقة ط تاني نمرة من الرئيسي

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة واجهة بحديقة حرف يو كبيرة - منطقة هـ

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جانبى للبيع بمنطقه حدائق الاهرام منطقه ه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام بحديقة خاصة 105 م غرفتين

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للعرسان تشطيب الترا سوبر اول سكن دور رسمي

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    130م واجهه اول شارع من البوابة وقرب جميع الخدمات.

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقة 165متر واجهة على الشارع 20متر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار البوابه مباشره 130م واجهه بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 110م واجهه بجوار البوابه مباشره

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٩٠م بالتقسيط المريح علي ٤٠ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١١٠م واجهه بجوار البوابه بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه مميزه شقه ١٢٥م واجهه بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٧٠م واجهه بالتقسيط المريح بحدائق الأهرا

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 95 متر تحميل ممتاز جانبي دور ثالث

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ارضي بحديقة بحدائق الاهرام

    Mini Home. logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م واجهه وسط بأفضل مناطق حدائق الأهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع