شقق للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع, صفحة 2

93 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130متر جانبي خلفي من مدخل العماره

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام ارضى بحديقه تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحري205متر على شارع رئيسي بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جداً واجهة 225 متر تشطيب فندقي بحصة جراج

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٩٦م ببلكونه للبيع كاش او قسط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١١٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام البوابة التانيه القديمه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام 135م الدور الثاني منطقه هه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوه 130م الترا لوكس دور تالت موقع مميز

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق الاهرام ل الترا سوبر لوكس مميزة

    Hk Realestate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق الاهرام في البوابة الثانية واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه بمنطقه ط جانبى ببلكونه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه ارضى بجاردن منطقه ط

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة على شارع رئيسي بحدائق الاهرام تشطيب خيالى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام عرض رمضان ادفع 25% وقسط

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام جانبى بفيو مفتوح منطقه ط

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام البوابه الثالثه دور تاني

    Town River logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدايق الاهرام شقه بتقسيط البوابه التانيه للبيع...

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حدايق الاهرام شقه بتقسيط البوابه التانيه للبيع...

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من رئيسي........

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه بسعر لقطه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع في حدائق الاهرام بوابة 2 واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للشباب شقه ٩٦م بالتقسيط بحدائق الأهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام مساحه كبيره وجهه مميزه

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه في حدايق الاهرام بقسط علي 36 شهر متاح أدوار..

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع