شقق للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع, صفحة 4

93 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارضي بجنيه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبواب

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع جانبيه شقه بموقع مميز جدا بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه 100متر البوابه ثانية

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة واجهة 210م الترا سوبر لوكس بسعر لقطة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الأهرام إطلالة على الأهرمات

    TG West Realtor logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شقه بموقع مميز جدا بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135م واجهة وسط جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في حدائق الاهرام شقة فندقية وتشطيب فندقي

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٧٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبى دور ثانى سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م خلفي الدور الثاني .مع حصة في ( الجراج)

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م واجهة بالكامل دور ثانى تشطيب سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع بحدائق الأهرام بشارع رئيسي مميز

    My Home logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م واجهة بحدائق الأهرام بالعداد والغاز

    My Home logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع بحدائق الأهرام اول سكن تشطيب فاخر

    My Home logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بحري بحديقة خاصة خطوات للبوابة الرئيسية

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة واجهه 165 متر شارع الضغط العالي

    El Marwa For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه التانية القديمه

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام خلفيه بالبوابة التانيه القديمه

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٦١٥ جنيه/متر مربع