شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 6

7,589 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في كمبوند دي مايل في الشيخ زايد

    متصدر

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬١٤٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على لاجون للسباحة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • تراس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٦٬١٨١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند تيراس

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة 70متر فى كيان باميز موقع لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • فيلدج ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيلدج ويست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م متشطبة بالتكيفات فى افضل موقع بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى متشطبة كمبوند كيان فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو كمبوند كيان بالتقسيط فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فورى للبيع تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فى كمبوند كيان بدر الدين فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند ذا ستيتس سوديك مساحة 209

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في كايرو جيت اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تشترى وانت مرتاح؟ الإعلان ده ليك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط أستلام فوري بافضل موقع

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقة أستلام فوري 3 غرف بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 167متر استلام فوري بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي برايم لوكيشن , لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٤٣٥ جنيه

    استلام فورى شقة متشطبة 144متر زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى الماركت استوديو متشطب 88متر كمبوند زيد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف تراس الشيخ زايد لوكيشن مميز بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع