شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 4

7,748 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات راقية وتراس بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شڨه ارضي بحديقه١٦٠م ٣نوم ٢ ريسبشن

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125متر كمبوند ويست تاون، بيفرلي هيلز

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة متشطبة للبيع كمبوند بيفرلي هيلز كازا

    متصدر

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب من الكارما بسعر مغري وتقسيط

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٥٬١٩٠ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Karnak Real Estate Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيلفا

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في مشروع كيان الشيخ زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل مقدم في الشيخ زايد متشطبة بالكامل

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل ف six west

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • سيتيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٣٤٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند سيتيو

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز لسرعه البيع في فيليدج ويست

    Core Real Estate Development logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • الكرمة كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الكارما كاي

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • كيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧٦٬٧٨٤ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كيان

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • في ليفل

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,في ليفيلز

    3 غرفة