شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 304

7,695 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند Elysium مساحه 188 متر

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 194متشطبه جاهزة للاستلام أمام ZED مباشرة

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد أقساط8سنين

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن ارضي بحديقة خاصة الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع مفتوح ولوكيشن ممتاز تشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر حصرية بإطلالات مميزة

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند الخمائل الشيخ زايد استلام فوري

    Bond & Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتيز الترا سوبر لوكس فيو رائع

    Compact Real Estate Company logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة محدودة شقه فندقي فاخر في 2O5 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٦٥٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالجاردن للبيع في كمبوند 6 ويست

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند الخمائل فيو لاند سكيب

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوندElysium نص تشطيب فؤ قلب الشيخ زايد

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 161م داخل ابراج زيد ( بسعر مميز للغاية )

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه للبيع في كمبوند الخمائل الشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% بجوار كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في زايد ريجينسي

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز وفيو مفتوح بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن مميز وفيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168متر 3غرف كمبوندELYSIUMبتسهيلات 10سنين

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كازا - الشيخ زايد

    I-Property logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في الشيخ زايد بمقدم5% واقساط حتى14سنة

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧١٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقي فاخر أركان بالم في قلب الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند الخمائل المرحله الثانيه

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كمبوند الخمائل بالهضبه ١٤٣م+١٥٠م جاردن

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع