شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 309

7,775 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو مميز لوكيشن رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثالث 143م ولوكيشن ممتاز بحرى بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام 3

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جراند هايتس بسعر مميز و فيو جميل

    Real Vision logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م غرفتين كمبوند روفان الشيخ زايد

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108م , كمبوند صن كابيتال ( اكتوبر )

    Wealth Platinum logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست – 211 متر

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للاستثمار ف زايد بمقدم800 الف

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ارقي كمبوند بالشيخ زايد وبالتقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بجاردن باقل سعر استلام فوري، تقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالخمايل مرحله رابعه دور تانى استلام فورى

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل من سعر الشركة ب 4 مليون الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٥٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة بجوار رويال سيتي الشيخ زايد تسهيلات حتى8 سنوات

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنة ٢ دور خامس 140متر للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الكارما كاي - الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 90 م مشطبه في مشروع Kayan (Badr eldin )

    Eureka Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار رويال سيتى الشيخ زايد تسهيلات حتى8 سنوات

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة خاصة فيو رائع لاندسكيب تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام 3

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع مفتوح ولوكيشن ممتاز تشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م للبيع التراسوبر لوكس اول سكن هضبة الخمايل

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣١٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    Apartment Finished in Sodic Old Price over 2031

    CBE New Homes logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين كمبوند فى الشيخ زايد تقسيط 9 سنين

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكيفات بمقدم 1,4 مليون ف زايد

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع