شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 201

7,695 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر تنافسي في كمبوند فليدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل ومتبقي عليها اقل اقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي حمامات السباحه برايم لوكيشن من المالك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180متر مرحله تانيه بيفرلي هيلز

    DMG logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 130 متر في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م برايم فيو بمقدم 1.3 مليون-عل محور26 يوليو

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر مميز مقدم وقسط 10 سنين الشيخ زايد

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة مفروشة بالكامل | أبراج زيد بارك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 2 غرفة نوم في Zed West | 108م

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٧٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة بالتكيفات للبيع بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠ متر مربع

    ١١٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فيو مائي بالتقسيط في Terrace HDP

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاستوديو في ارقي كمبوندات نجيب ساويرس zed

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع شقة في قلب كمبوند فليدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو لاند سكيب فى إستيتس بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED Park – دور أرضي

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED Towers – الشيخ زايد

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاهزة للسكن كيان بدر الدين - الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٣٢٬٢٧٥ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في زيد ويست بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد بارك سايد استلام 2026

    Guides Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في لوكيشن مميز بالشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري متشطب ف زايد رجينسي للبيع

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 3غرف بجاردن بأميز موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد الشيخ زايد – 3 غرف نوم | 161 متر

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٢٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري - شقه تشطيب كامل - تكييفات - زد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع في مدينة الخمايل – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع