شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 203

7,695 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديونز لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قرب الربوة فى زايد قسط كوارتر525ألف-10م كاش

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 2 غرف بالتقسيط للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٢٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٣٦٬٠٨٨ جنيه

    شقة بتشطيب كامل في قلب الشيخ بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه+Acsقرب هايبر مقدم1.3مليون توتال14م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب من الكارما بسعر مغري وتقسيط

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م لوكيشن مميز أمام هايبر وان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب في اجمل مرحله في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في اجمل مرحله في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف للبيع في ويستاون بيفرلي هيلز

    Driven Properties logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه+Acsقرب هايبر مقدم1.3مليون توتال14م

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه ٤ غرف في بيفرلي هيلز

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة متشطبة بالتكيفات في قلب زايد

    Crown Stone Realty logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه+Acsقرب هايبر مقدم1.3مليون توتال14م

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو جيت فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 265م فوري فيو لاجون غرف ماستر

    Aqar Misr logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمائل في اجدد مرحله باكبر مساحه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه+Acsقرب هايبر مقدم1.3مليون توتال14م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قرب الربوة فى زايد قسط كوارتر525ألف-10م كاش

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٣٤٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن خاصة 186م بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كمبوند فيلدج ويست فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٧٣ جنيه/متر مربع