شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 21

1,323 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو ريسيل في زد ويست بفيو وموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكميوند زد ويست الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في ZED West بأقساط حتى 10 سنوات

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 140م فى PSR برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع -استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالتكيفات للبيع في زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م متشطب بالكامل بقلب زايد بمقدم 3 مليون

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفة نوم واحدة فيZed West الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10.1 تكملة اقساط - موقع مميز جدا - فيو بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زد ويست | مدينة ذكية

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل مقدم 5%فقط واقساط طويلة 10

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد الشيخ زايد غرفتين للبيع متشطبه بالتكيفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول استخدام في أبراج زد – الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في زيد- G+10

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة وموقع رائع، عرض خاص بسعر مميز.

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٦ جنيه/متر مربع