شقق فندقية للبيع في الجيزة, صفحة 6

141 عقارات أخرى
  • 9

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه للبيع 205 اركان بالم الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية متشطبه بالفرش تقسيط حتى 12 سنة

    Be Egypt logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة فندقية 119م في مشروع 205 أركان بالم

    Vida Solutions logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية كراون بلازا للبيع في الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه بعائد مادي مميز تحت اداره فندق بارسيلو

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكيفات تقسيط علي 7 سنوات بمقدم 15%

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه بعائد مميز تحت اداره فندق بارسيلو

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالشيخ زايد تقسيط علي 7 سنوات مقدم 15%

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بالتكيفات تقسيط علي 7 سنوات

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه بعائد مميز ادراه فندق بارسيلو في بهجه

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 121م للبيع بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار في شقة فندقية بجانب اركان 320م

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو اهرامات بادارة هيلتون تقسيط 15 سنة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية راقية في Aeon Towers بتشطيب فاخر.

    Home Select for real estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع (( مفروشه بالكامل )) بأبراج أيون

    Realpals Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه متشطبه ومفروشه عائد دولارى قسط

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١١٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع