شقق فندقية للبيع في الجيزة

141 عقارات أخرى
  • 14

    شقق فندقية

    ١٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تطل علي الأهرامات بالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو ويست ريزدينس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تطل علي الأهرامات بالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تطل علي الأهرامات بالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو ويست ريزدينس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقى40م مشروع ترايمف بالتقسيط ع15سنة

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار في شقق فندقية بجانب اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقق فندقية

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي2 مليون للبيع شقة فندقية بإدارة ماريوت

    Abrag Real Estate logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فندق كراون بلازا داخل 205 زايد تكملة اقساط

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Four Seasons Nile Plaza

    Masar Real Estate logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مميزه للبيع في Four Seasons Nile Plaza

    Masar Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه للبيع في 205 by crown plaza

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع فيو علي ال canal ف 205 arkan palm

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب15% امتلك وحدة فندقة بادارة Hilton وقسط على 15سنة

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ١١٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 10 سنين في شقة فندقية 62م متشطبه

    Promax Property Investors logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٨٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع الوصلة غرفتين مقدم 5% تقسيط١٢سنه

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالفرش بتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية بأعلى عائد استثماري في مصر

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية أمام الأهرامات بمقدم 10% وقسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية للبيع مع فندق Triumph وعائد استثماري

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة فندقية للبيع في نيو جيزة تويلايت، غرفتين نوم

    The Polygon logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب بالفرش والاجهزة للبيع

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة122م فندقي للبيع مونترو مقدم10%اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع