تاون هاوس للبيع في الجيزة, صفحة 2

4,379 عقارات أخرى
  • 29

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز حمام سباحه وحديقة خاصه الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٦٨٣٬٣١١ جنيه

    بافضل سعر تاون يطل علي لاند سكيب - متشطب بمقدم

    Edge Real Estates logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٧٥٬٦٥٥ جنيه

    اقل سعر تاون استلام ٢٠٢٦ تشطيب كامل اقل مقدم اعمار

    Edge Real Estates logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٩٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع في فيليج ويست

    Apart Real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري باقل سعر بالماركت و فيو مميز

    Full House West logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 306م في ارقى موقع بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بأسلوب حياة راقٍ في هذا التاون هاوس المميز

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٨٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إستلام فورى فى جويا بجانب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في Whyt-Owest برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام فى زايد الجديده فاى سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٤٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في ويسترديج-نيو جيزة برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في موقع مميز بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري في كمبوند صن كابيتال

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في الماركت ريسيل في او ويست فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جرين بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بأفضل سعر امام النادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوترو فيلا باطلالة مميزة ف كومبوند الباتيو الزهراء

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 202 م في موقع مميز بل في

    The X Site For Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اقل من سعر الماركت

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 202م بأقل سعر للبيع في بل في

    The X Site For Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨١٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر تاون متشطب في ماونتن ويقع جنب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز و موقع مميز

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧١٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٨١٬١٠٠ جنيه

    او ويست جرين فالى تاون هاوس للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بسعر مميز فاي سوديك نيو زايد

    DMG logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | لوكيشن مميز | استلام فورى

    The Way logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة