تاون هاوس للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 6

280 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٠٬٦٢٠ جنيه

    مقدم 100الف فقط/10سنين-امتلك فيلتك في تشيل اوت

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬١٠٥٬٨٢١ جنيه

    بدون مقدم استلم تاون هاوس كورنر متشطب في M.V

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر المرحله الجديده Rtm

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في نيوم اكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185م استلام فوري في مدينة 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس (متوسط) للبيع | موقع مميز | حدائق دارة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع مميز في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع | ماونتن فيو تشيل أوت بسعر مميز

    Flag square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو استلام قريب بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ٥ غرف بموقع متميز و بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بجوار مول العرب بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Mountain view chillout park

    Feeds logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو تشيل أوت بارك

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ماونتن فيو تشيل أوت بارك

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند جراند هايتس في الشيخ زيد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم100الف فقط تاون هاوس MoutainView ChilloutPark

    Property Group logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيوم اكتوبر الشكل الجديدRtm بخصم 50%

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع ناصية اطلالة رائعة لاند سكيب

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - باقل سعر - ف الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - باقل سعر - ف الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - باقل سعر - ف الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - باقل سعر - ف الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - باقل سعر - ف الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٨١٬٢٥٣ جنيه

    تاون هاوس - باقل سعر - ف الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٥ جنيه/متر مربع