تاون هاوس للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 2

280 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب جاهز للسكن بأقل سعر في زايد

    Property  Hills. logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند طيبه جاردنز الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيوم اكتوبر fتصميم مودرن-استلام فوري

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في اكتوبر استلام فوري متشطب بالكامل151مص

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون للبيع بأقل سعر ريسيل بسعر لقطة في تشيل اوت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون كورنر-لوكيشن مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى تاون-فيو مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فورى فيو لاند سكيب مميز داخل

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون-فيو مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

5

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جراند هايتس – التوسعات الشمالية

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون كورنر خالصة أقساط ماونتن فيو تشيل

    Abrag Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اقل سعر في الماركت في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف امتلك فيلا في ماونتن فيو كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرتاون هاوس متشطب فوري للبيع بجراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع في ماونتن فيو 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر باقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 205م | فيو مميز | ريسيل تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في نيوم اكتوبر بأقل سعر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في كمبوند ماونتن فيو تشيل اوت

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بماونتن فيو تشيل اوت بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام ٦ شهور بسعر اقل من نصف سعر الشركة

    Homevise Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب 151متر للبيع في كمبوند نيوم

    متصدر

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Chillout Park – ماونتن فيو

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس ميدل فى ماونتن فيو تشل اوت بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون-فيو مفتوح لاندسكيب

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

5

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع