تاون هاوس للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 5

280 عقارات أخرى
  • 3

    تاون هاوس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل 324م بكمبوند جاردن سيتي العبد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس ميدل في ماونتن فيو تشل اوت بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٤١١٬٥٥٣ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة من MV في الشيخ زايد-تقسيط 9س

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 283م جراند هايتس 6 أكتوبر بأقل سعر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ٢٨٣م كومباوند جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100 ألف فقط-تقسيط10س | ماونتن فيو-كاش15

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100 ألف فقط-تقسيط10س | ماونتن فيو-كاش15

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100 ألف فقط | تقسيط10س | ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290م في نيوم أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب للبيع كمبوند جراند هايتس

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٥٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٠٬٦٢٠ جنيه

    مقدم 100الف فقط/10سنين-امتلك فيلتك في تشيل اوت

    بوليفار لاين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطب استلام فورى خلف مول العرب الشيخ زايد

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - بتسهيلات فى السداد

    Inspire Homes logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو شيل اوت 6اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في تشيل أوت سعر مميز على اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون للبيع بأقل سعر ريسيل بسعر لقطة في تشيل اوت

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٤٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر تاون كورنر للبيع في تشل اوت بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس انخفض السعر بسرعة، مع عرض مميز

    Roots Development logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 28م متشطب بالكامل للبيع بجراند هايتس

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا مميز بكمبوند جراند هايتس 6 أكتوبر

    Best Deal For Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في ماونتن فيو اكتوبر تشل اوت

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس/بيع/تشل اوت بارك/موقع مميز/اقل سعر

    Home Destination logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٥٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون فيلا للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع