بنتهاوس (روف) للبيع في الجيزة

1,292 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام 2 غرفة + رووف بفيو مفتوح

    Ammaier for real estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع تشطيب راقي بوول فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بروف في كليوباترا بجوار كمبوند نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر مميز امام النادي الاهلي زايد بالتقسيط

    كمبوند رواق, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة للبيع في كمبوند المستثمرين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبه للبيع فى اكتوبر بلازا سوديك6 أكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 369م للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز بينتهاوس للبيع تشطيب راقي في ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    126م تيراس 16م متشطب فيو نيل -New Zamalek-بمقدم 5%

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس "ألترا لوكس" للبيع - SODIC October Plaza

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في موقع مميز استلام فووري في ماونتن فيو

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأو ويست بإطلالة لاندسكيب

    Beltone logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميزة للبيع ب بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة للبيع كازا بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باديا بالم هيلز 151+22روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في ويستاون – إطلالة مفتوحة على سوديك

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بإطلالة مزدوجة رائعة كورتر ياردز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو Pool امام مول مصر مقدم780 ألف-كاش 12م

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع orascom في مصر أقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس-مطبخ وتكيفات طيبه جاردنز

    RE/MAX Everest logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري بالتقسيط في فيلدج ويست

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف مع روف 73م للبيع–ماونتن فيو تشيل أوت

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس (شقة + رووف) للبيع – حي الفيروز – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع جمال عبد الناصر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف فى فيلدج ويست متشطبة فى قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بنتهاوس + استوديو في كاسا إطلالة على أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة