بنتهاوس (روف) للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 8

298 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت كورنر ريسيل استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى 4 غرف

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - أكتوبر بلازا سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اكتوبر بلازا بالمطبخ والتكيفات

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اكتوبر بلازا بالمطبخ والتكيفات

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سوديك أكتوبر بلازا بنتهاوس

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سوديك أكتوبر بلازا بنتهاوس

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اكتوبر بلازا سوديك موقع مميز

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في سوديك أكتوبر بلازا. بنت هاوس

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اكتوبر بلازا سوديك موقع مميز

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في سوديك أكتوبر بلازا. بنت هاوس

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اويست متشطب بالكامل

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اكتوبر بلازا سوديك موقغ مميز

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – PX Palm Hills – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٥١٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمقدم 393,000 - واقساط 10 سنوات اوراسكوم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مقدم 5% تقسيط 10 سنوات في اوراسكم Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف فيو علي البحيره تسليم سنتين بمقدم 5٪

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع بموقع متميز في الشيخ زايد باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس تشطيب راقي بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في موقع مميز للغاية

    Hefnawy Group logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أكتوبر بلازا

    Hefnawy Group logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع داخل اويست من اوراسكوم ساويرس اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز فى أرقى كمبوند سكنى سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع