عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر

22,290 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزه للبيع 140م فيو غير مجروح جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة مفتوحة وتشطيب كامل في كلاب ريسيدنز

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 168متر كاملة التشطيب للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج Z في بالم هيلز جولف اكستنشن

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجانب المتحف المصري الكبير و بيراميدز هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • كور او ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دبل فيو مرحلة ليك سايد في تشل اوت بارك

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرف الماركت غرفةف باديا ب92الف مقدم قسط12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري في ماونتن فيو تشيل اوت

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس متشطب بالتكييفات والاجهزه

    Evergreen Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في نيوجيزة Jasperwood

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • ليفتي فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 23

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ڤيلا ريسيل استلام فوري ف اويست لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 209م فى Owest متشطبه باقل سعر ف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين اقل سعر ماركت استلام فوري متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 94م برايم لوكيشن باقل مقدم علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٩٤٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف+تراس كبير ف جولز اقل سعر استلام فوري ومتشطبة

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل موقع مثالي في بالم باركس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستاند ألون فيلا في باديه استلام فوري

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس توين للبيع | جولف إكستنشن – بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع بكمبوند جولف اكستنشن بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بفيو مفتوح بسعر مميز

    Bold Egypt logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة
  • 13

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع متشطب سوبر لوكس بحديقة 120 متر

    Master Key logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيو بتشطيب فاخر للبيع في بالم باركس

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر مميز في او ويست وتقسيط 9 سنين

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالروف وبتشطيب فاخر في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباشرة أمام مول العرب متشطبة بالكامل

    Remax Jareed logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة