عقارات 4 غرفة نوم للبيع في رشدي, صفحة 2

47 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م رشدي ( ش ابوقير مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 345 م مصطفى كامل ( ش ابو قير مباشرة )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م رشدي (ش أبو قير مباشر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شقة دوبليكس للبيع 965 م كفر عبده _شارع الاسماعليه

    BABEL Real Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٩٦٥ متر مربع

    ٣١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى رشدي - الاسكندرية

    I-Property logo image

    شارع ابراهيم حلمي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 390 م كفر عبده (عمارة اللوتس)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 280م (شارع سانت جين) .

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م رشدى ( شارع الفريد ليان )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع الفريد ليان, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 325 م كفر عبده (ش أمير البحار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 325 م كفر عبده (ش أمير البحار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 م رشدى ( ش سوريا )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275م كفر عبده - شارع سكينة بنت الحسين

    B-connect Real Estate logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الترام والبحر فيو ش سوريا

    Remax Professional. logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 360 م كفر عبده (ش علي باشا ذو الفقار)

    Next Estate logo image

    شارع علي ذو الفقار, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بفيو مفتوح في كفر عبده-شقة مرخصة

    Remax Professional. logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 560 م رشدي ( طريق الجيش )

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 250م كفر عبده - ش خليل المصري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خليل المصري, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في رشدي ( شارع سوريا )

    JMG logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 215 م كفر عبده (ش ابراهيم راجي)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م رشدي (خطوات من ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

1