عقارات 4 غرفة نوم للبيع في رشدي

47 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 231م رشدي - شارع أبو قير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م رشدي - متفرع من شارع سوريا

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م - رشـدى - ثانى نمره من شارع ابوقير

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع 300 م رشدي (ش رشدي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع -كفر عبده

    Chance for Realestate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 250م للبيع – مرخص إداري شارع سوريا مباشر

    Baytak. logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 250 م رشدي (ش سوريا مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل عمارة براند

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو رفيع, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 390 م كفر عبده متفرع من ميدان سانت جيني

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى كفر عبده - الاسكندرية

    I-Property logo image

    شارع محمد درويش الديب, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة براند الريسيبشن فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد القادر رجب باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م كفر عبده - (ش سكينة بنت الحسين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 250 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده (ش سكينه بنت الحسين)

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م | كفر عبده خطوة من ميدان سانت جينى

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م-كفرعبده-خطوات من سانت جينى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 275م زيزينيا - اطلاله بحريه مميزه

    Baytak. logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260 م رشدي (ش سوريا مباشرة )

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م - رشدى - شارع كفرعبده

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م كفر عبده ( ش امير البحار )

    Inspire Homes logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع رشدي 400 م (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 300 م رشدي (ش أبوقير) - 11,000,000 ج

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

2