عقارات 3 غرفة نوم للبيع في لوران, صفحة 6

201 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م - لوران ف شارع عز العرب

    BABEL Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر جانبي شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 م لوران ( ش شعراوى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر جانبي السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م لوران (تاني نمرة من ش الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران (متفرع من ش الإقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران خطوات من ش الإقبال و الترام

    Next Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م لوران ( خطوات من الترام )

    Next Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م لوران (خطوات من شارع ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م لوران ( خطوات مش شارع ابوقير )

    Next Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 195 متر في لــــوران في ڤيو تــرام

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 178 متر في لوران كومباوند كيروسيز

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى لوران شارع ابوقير مباشرة

    RCR for real estate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى لوران على البحر مباشرة

    RCR for real estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة فيو مفتوح على الشارع

    Remax Professional. logo image

    شارع إبراهيم نصير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران (120م) ش ابراهيم نصير .

    شارع إبراهيم نصير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر عمارة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح خطوات من ش ابو قير شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 م لوران (ش ابوقير مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م لوران (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب مميز شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180 م لوران ( ش الاقبال )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م , لوران ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م لوران (على الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع