عقارات 3 غرفة نوم للبيع في لوران, صفحة 8

201 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح-باكيه جراج- علي الترام مباشره

    Remax Professional. logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران (150م) عمارة براند .

    شارع عبد الخالق ثروت, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع أو ايجار تصلح سكني أو أداري 125م الأقبال

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م الاقبال ( الشارع الرئيسي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187 م لوران ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٠٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م لوران (ش أبوقير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران ( 150م ) شارع شعراوى ترى البحر .

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م لوران (ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م لوران

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275 م لوران (ش ابو قير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م لوران ( متفرع من البحر)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م شارع لإقبال خطوات من ماكدونالدز

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م لوران ( متفرع شارع الاقبال )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تصلح سكني واداري 250م لوران شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران شارع ابو قير الرئيسى .

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م لوران عل البحر مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م لوران ش عبد السلام عارف

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 215 متر - لــوران - شــارع أبو قيــر

    Jewar Real Estate. logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 229 م لوران (ش احمد ذو الفقار)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع احمد ذو الفقار, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في رويال بلازا شقة لقطة كل غرفها علي قصر الميرغني

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوران شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م الاقبال ( شارع الاقبال )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م لوران (ش محمد محارب)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م لوران (ش ابو قير مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م لوران (متفرع من الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع