عقارات 3 غرفة نوم للبيع في ميامي, صفحة 2

141 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154م للبيع - ميامي ترى البحر

    Chance for Realestate logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م صافي ميامي (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (ش خالد بن الوليد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامى (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامى (على البحر مباشرا)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م ميامي (ش فاروق عبدالوهاب)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م ميامي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (ش صلاح الدين شعبان)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 180م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (متفرع من ش إسكندر إبراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م ميامي (ش خالد ابن الوليد) تري البحر

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 100م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 م بـــ ميامي ثالث نمرة من البحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 255م بميامى فيو البحر ش خالد بن الوليد

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م ميامي (متفرع من ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م - ميامـى - خطوات من خالد بن الوليد

    Next Estate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو جانبي سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م ميامي (ش العيسوي الرئيسى)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي (ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م ميامي (ش جمال عبدالناصر الرئيسي)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامي (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م ميامي (متفرع من ش جمال عبدالناصر )

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م ميامي(متفرع من ش أمين خيرت الغندور)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع