عقارات رخيصة للبيع في ميامي

170 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع في ميامي شارع جمال عبدالناصر

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣١٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م ميامي (ش قائد الاسراب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م بـــ ميامي قريبة من البحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - خطوات من البحر

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - خالد بن الوليد - العيسوي

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م ميامي (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م ميامي ( متفرع من ش اسكندر ابراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م بـــ ميامى خطوات من البحر اول سكن

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع 57, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (ش بير مسعود )

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي (تانى نمرة من ش خليل حماده)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 120م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م ميامي(خطوات من البحر - أبراج آمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م ميامي (تانى نمرة من ش خليل حمادة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م ميامى ش اسكندر ابراهيم خطوات للبحر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م ميامي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي فيو بحر جانبي

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 75م - فيو بحر جانبي

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بمطلات مفتوحة

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 120م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع بن مصلح الارمن, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م ميامي (شارع العيسوي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م ميامي - ش إسكندر إبراهيم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م ميامي (متفرع من ش اسكندر ابراهيم )

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامي (ش محمد جلال حماد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد جلال حماد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع