شقق 2 غرفة نوم للبيع في حي شرق

667 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م بولكلى (ش لافيزون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م ( شارع عمر المختار )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدي جابر (ش عبد اللطيف الصوفاني) 180 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م لوران (ش علي بك حسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع على بك حسنين, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جاكرندا سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,جاكرندا سموحة

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 140م - ش ابراهيم راجي

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيزينيا (شارع الأمير جميل)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م - رشـدى - بين شارع سوريا والمعسكـر

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م كليوباترا (بين البحر و ش بورسعيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - تعاونيات سموحة - دور تالت

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • في مروج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,في مروج

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م - سان ستيفانو- شـارع عزيز كوحيل

    Next Estate logo image

    شارع عزيز كحيل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيــع شقــة 105 متــر بولـكـلـي شـارع ابوقيـر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدى باشا, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مفتوح - تعاونيات سموحة

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـة 133متر رشدي متفرع من شارع الفريـد ليـان

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي موقع مميز جدا بين ستانلي و رشدي

    Remax Professional. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • مروج جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,مروج جرين سيتي

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187 م للبيع في أبراج سان ستيفانو – الإسكندرية.

    Property Network logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٨٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سابا باشا - ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 120م (كومباوند دار السلام) .

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139م في The One سموحة | غرفتين

    AQAR One For Realestate logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م مصطفى كامل (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة تشطيب كامل بأرقي مناطق الاسكندرية

    Inspire Homes logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - بالقرب من جرين بلازا

    Inspire Homes logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 135م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م كليوباترا (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع