عقارات للبيع في حي شرق

3,953 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق موقع مميز استلام خلال 6 شهور

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة تشطيب كامل فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187 م للبيع في أبراج سان ستيفانو – الإسكندرية.

    Property Network logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٨٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • جاكرندا سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,جاكرندا سموحة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سابا باشا - ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٦٦٠٬٢٠٠ جنيه

    مساحه مميزه فيو مفتوح على بلازا تسهيلات على سنتين

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م في مروج سموحة | 3 غرف بتقسيط

    AQAR One For Realestate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 120م (كومباوند دار السلام) .

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139م في The One سموحة | غرفتين

    AQAR One For Realestate logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • كاليستا مروج فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,كاليستا مروج فيلاز

    6 غرفة

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه بالكامل علي قصر المجوهرات و البحر

    Remax Professional. logo image

    شارع امين يحيي, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي البلازا و النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م مصطفي كامل (سيتي سكوير)

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م للبيع بسموحة – فيو مفتوح وريسبيشن 4 قطع

    Baytak. logo image

    شارع 15 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 269 م الفورسيزون سان ستيفانو

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • في مروج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,في مروج

    2 - 3 غرفة

  • 22

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سموحه - الاسكندرية

    I-Property logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سموحة (ش زكي رجب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح على نادي سموحه

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٥١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م مصطفى كامل (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة تشطيب كامل بأرقي مناطق الاسكندرية

    Inspire Homes logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • اليكس ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alex West
    الاسكندرية,حي شرق,سابا باشا,اليكس ويست

    3 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 247 م زيزينيا (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134 م سموحة (خلف أبراج السرايا)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - بالقرب من جرين بلازا

    Inspire Homes logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الفرات كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Alforat development
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة