شقق للبيع في في مروج

117 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٦٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في مروج بداية جديدة لحياة أفضل

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في مروج استثمار مضمون وموقع مميز

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    اختار وحدتك في مروج موقع استراتيجي وخدمات متكاملة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي البلازا و النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • في مروج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,في مروج

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادي سوبر لوكس تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على النادي سوبر لوكس اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي تشطيب الترا لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مروج سموحة 3 غرف دور رابع بالتقسيط

    AQAR One For Realestate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب الترا لوكس السعر القديم

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي النادي تشطيب الترا سوبر لوكس

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مطلات مفتوحة بالكامل علي بلازا

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على الشارع تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م سموحة (مروج) بـمقدم 10 %

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158 م + 92 م روف سموحة (مروج) بـمقدم 10%

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأفضل فيوهات في مروج

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأفضل فيوهات في مروج

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الشارع تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على النادي الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 73 م + 106 م روف سموحة (مروج) تشطيب كامل

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيو مفتوح على الشارع تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر واجهة بحري شامل باكية جراج

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٣٥ جنيه/متر مربع