عمائر تجاري للبيع في مصر

290 عقارات أخرى
  • 6

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى في موقع مميز جدًا للبيع في شارع التسعين

    Flip logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٨٬٦٨٣ متر مربع

    ١١٥٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٩٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى في موقع مميز جدًا للبيع في شارع التسعين

    Flip logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٩٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى في موقع مميز جدًا للبيع في شارع التسعين

    Flip logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ١١٬١٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى في موقع مميز جدًا للبيع في شارع التسعين

    Flip logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٥٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٣٠٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مبنى للبيع في ماونتن فيو هارت وورك 265م ...

    Scout Real Estate logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع متشطب استلام فوري علي التسعين

    ARC Investments logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٥٬٦٢٦ متر مربع

    ١٧٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ٣٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أثرية نادرة للبيع في قلب الإسكندرية

    Hello Home logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7+

    ١٬٤٦٠ متر مربع

    ٢١٩٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري ارضي+4 دور للشركات موقع مميز يتم تشطيبه

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني بيع مع اقساط متشطب مع التكيفات في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ٣٬٧١٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مبني اداري كامل استلام قريب علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    وان ناينتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٦٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى تجاري لقطة بشارع البنوك - استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ١١٬١٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مبنى تجاري إداري طبي كامل التشطيب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٢٢٦٬٢٦٤٬٧٠٠ جنيه

    مبنى اداري باقساط للبيع على طريق السويس

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٬٨٣٥ متر مربع

    ١٢٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني بعائد استثمار للبيع في ديستريكت 5 التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٧٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني مستقل بمدخل خاص جاهز للإستلام بهارت وورك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    بناية كاملة

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية نادرة ومثالية – مستشفى متكاملة للبي

    Fixed Assets logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    ٣٩٬٠٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٩٩٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مبني اداري للبيع متشطب استلام فوري كايرو فستيفال

    متصدر

    ARC Investments logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٥٬٦٢٦ متر مربع

    ١٧٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • بناية كاملة - استوديو - 8 حمامات للبيع في مصر الجديدة - القاهرة
    1

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مول للبيع بشارع التسعين

    Fixed Assets logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    ٢٬٣٨٠ متر مربع

    ٤٢٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5%مقدم امتلك مبني اداري كامل مع LMD ع طريق السويس

    GCR Developments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مبنى كامل 500م في VYE زايد بالتقسيط ع 7سنين

    Abrag Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك صرحاً استثمارياً 1466م في قلب Golf Central

    Iskan West logo image

    جولف سنترال, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ١٬٤٦٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني إدارى للبيع بماونتن فيو هارت وورك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع بمشروع او ويست لوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٠٩٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري | 5000م|تشطيب الترا لوكس |المعاديLللبيع

    Bigger Asset logo image

    شارع 290, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    7+

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٣١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى إداري بمساحة ٢٦٠٠ متر مربع للبيع في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع