عقارات تجاري للبيع في مصر, صفحة 2

9,281 عقارات أخرى
  • 15

    مساحات مكتبية

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز بتشطيب جيد في لوكشين حيوي لاستلام الفوري

    CLICK logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    محل 47م للبيع على وصلة دهشور مباشرة بمقدم 1%فقط

    Vida Solutions logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٤٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ٤٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 47م للبيع على وصلة دهشور مباشرة بمقدم 1%فقط

    Vida Solutions logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٩٩٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متأجر للبيع بعائد سنوي ٩٪؜ متشطب في ذا ليدج

    New Avenue Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع متشطبة داخل مركز طبي في مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 5

    محل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في مدينة نصر تقاطع حسنين مع واجهة ٦ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر للبيع في ليك تاون

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متأجر مع عائد 7 % بيع و متشطب في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 72م للبيع يصلح لجميع الانشطة - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٥٤٤٬٩٥٩ جنيه

    مكتب مع مقدم واقساط بيع علي شارع التسعين الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٧ متر مربع

    ١٥٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 5

    بناية كاملة

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى تجاري دورين مع بدروم في التجمع الخامس بيع

    New Avenue Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ٢٬٦٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بيع متشطبة في ميديكال بارك مع واجهة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميديكال بارك بريميير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بيع متشطب ارضي و دورين في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كورت يارد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    انتهز الفرصه وامتلك عياده بجوار اركان ب550الف مقدم

    Property Hills... logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٢٨٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب علي شارع التسعين الجنوبي بيع متشطب و مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    مول ساوث جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في مدينة نصر بيع متشطب مع الفرش شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متأجر 6 % بيع متشطب مع مساحة خارجية في مار في

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ١١٬٨٧١٬٦٧١ جنيه

    عيادتك وسط اعلي كثافة سكنيه في التجمع نوفا اسكوير

    Elshams Real Estate logo image

    ساحة نوفا, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٧٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب -موقع متميز جدا _ فيو لاند سكيب

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٢٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى محل تجارى 149م للبيع فى مدينه نصر

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ١٥٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 6

    محل تجاري

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 48 م في الرحاب مول جيت واي

    Honesty Gate Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٨٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري تطل علي التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٢٬٥٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بواجهة بانورامية بأرقي حي بمدينة نصر للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الترام مباشرة مجهز بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكييفات أستلام سنتين بمقدم 500ألف

    TREX logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة