عقارات تجاري مفروشة للبيع في القليوبية

16 عقارات أخرى
  • 5

    مصنع

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع هندسي متشطب بالكامل للبيع بالعبور 480 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    ٤٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري 4000م تشطيب كامل بالفرش في العبور

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤١٣٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة على بلازا بالحي الثامن

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    2

    ٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ١٬٤١٣٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة على بلازا بالحي الثامن

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    2

    ٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة في افضل موقع في العبور تشطيب فاخر بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Rock developments
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس
  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر إداري مميز للبيع – الحي السابع، مدينة العبور

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    7

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مصنع

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مبنى للبيع في موقع متميز جدًا وجاهز بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    4

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدرسة خاصة للبيع مدينة العبور

    Dream homes logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    7+

    ٥٬٥٠٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مصنع

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Factory|For sale by Auction |Industrial Zone Obour

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع 100, المنطقة الصناعية, مدينة العبور, القليوبية

    6

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 32م للبيع يصلح لكافة الاغراض عدا الصيدليه

    Location Real estate' logo image

    الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    مصنع

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مصنع ادوية بالتراخيص و التجهيزات

    EG.Estate logo image

    المنطقة الصناعية, مدينة العبور, القليوبية

    5

    ٢٣٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل متاجر ب ( 63 الف ) لبراند معروف بالعبور

    الطيار العقارية logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز صيانة وتجديد سيارات| للبيع | مدينة بدر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع 3, المنطقة الصناعية, مدينة العبور, القليوبية

    لا يوجد

    ٩٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مخزن

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مخزن للبيع بأنشاص العبور ٢٨٣متر

    Homes Real Estate & Commercial logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    مخزن

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مخزن مرخص غذائي جمالون ارتفاع ٨م ب١٠مليون

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    1

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • وعد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة
  • 7

    مصنع

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع | للبيع | المنطقة الصناعية - مدينة العبور

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع 172, المنطقة الصناعية, مدينة العبور, القليوبية

    لا يوجد

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    3 - 7 غرفة

  • نوا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 7
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة