مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 61

1,656 عقارات أخرى
  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٦٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بمقدم 10% علي 7 سنين مع حسن علام للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري علي التسعين مباااشر 210 متر استلام فوري

    Al Ofok Investment logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري متشطب للبيع في ديستريكت5 - باقل مقدم

    ERE Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع متميز جدا علي شارع التسعين الشمالي

    Feeds logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بسعر مميز للبيع في ميفيدا بيزنس بارك 2

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في Cairo Business Park – فرصة استثمارية

    We Comm logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٨٦٠٬١٠٠ جنيه

    محل مميز للبيع في ميفيدا The Space

    Egypt Best Properties logo image

1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٦٥٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع استلام قريب فمرحله كيندا بالتقسيط

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٩٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في ديستريكت5 باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

1

    ٧٤ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٥٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع420متر على محور بن زابد وبلازا فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري 131م في كايرو كابيتال سنتر

    Al Ofok Investment logo image

    كايرو كابيتال سنتر, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع مميز للبيع في بيزنس بارك 2 ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

1

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك و مقر اداري و تجاري للبيع Mountain view icity

    Misr engineering and development company logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 409الف وامتلك مكتبك متشطب علي التسعين الجنوبي

    IRTKAZ logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٨١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى مقر اداريMountain view icity مع اكبر الشركات

    Misr engineering and development company logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري اقل سعر متر 4 غرف مقدم و اقساط

    ARC Investments logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    مكتب إداري أو عيادة للبيع في مشروع ELEGANTRY

    Al Ofok Investment logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨٦ متر مربع

    ١٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل استلام فوري متشطب علي التسعين الشمالي

    Summit Real Estate logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب/عيادة بكايرو بيزنس بلازا 90 م بجوار الاسانسير

    Al Ofok Investment logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع جاهز للمعاينه تاج سيتي اقساط 7سنين

    Property Hills  One logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 65م مميز للبيع في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٣٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم مكتب ريسيل للبيع فى موقع مميز_اقساط 2031

    IRTKAZ logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مكتب للبيع ع طريق الدائري,تاج سيتي

    Closer logo image

لا يوجد

    ١٣٩ متر مربع

    ١٩١٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٨٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في بيرل مول

    Egypt Best Properties logo image

    بيرل دى روا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في سوديك 86م

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع