مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 60

1,656 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري استلام فوري قسط على 5 سنوات في ووترواي

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري في سوان ليك امام الرحاب بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري في ليفيلز بيزنس ديستريكت - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ١٥٧ م جاهز و متشطب بالتكيفات

    Allocate Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 56 m للبيع باقل اوفر ف السووق

    Allocate Real Estate logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 212 متر2 لإعاده البيع قي ذا فيو وتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٢١٢ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري مشطب بالتكيفات للبيع في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    في هايد بارك مكتب اداري للبيع تقسيط علي 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بارك ستريت

    Blu Real Estate Marketing logo image

    بارك ستريت, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري ١٩٢م في ليفيلز بيزنس ديستريكت, سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إداري أرضي و دورين في ليفيلز بيزنس ديستريكت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ٩٨٦ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكاتب إدارية في Taj City Compound – مرحلة كندا

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب علي محور بن زايد مباشر استلام قريب قسط 6سنين

    Summit Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٧ متر مربع

    ٢٠٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في هايد بارك

    Oaks Real Estate logo image

2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري ١٤٥م في ليفيلز بيزنس ديستريكت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري ١٢٠م في سيتي جيت بيزنس ديستريكت

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري ١٠٨م في سيتي جيت بيزنس ديستريكت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في زد ايست بسعر قابل للتفاوض

    ERE Investments logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطب بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20%مقدم واستلم مكتبك وقسط علي 4 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري مقدم و متبقي اقساط بسيطه سعر لقطه

    ARC Investments logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمقدم10% استلام6شهور موقع مميز الجولدن سكوير

    Summit Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع لقطه باقل من سعر السوق

    Allocate Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مباشرة بموقع متميز بشارع 90 الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٧٤٨٬٦٥٥ جنيه

    مساحة مكتب ذا بيج | ١٧٨م² | واسعة

    Homescout logo image

    منطقة الأعمال الكبرى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٧٨ متر مربع

    ١٧٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع