مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 64

1,656 عقارات أخرى
  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في اميز و اقوي مشاريع القاهره

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر متر استلام فوري على التسعين

    Al Ofok Investment logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر على التسعين الشمالي 110 للمتر

    Al Ofok Investment logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي على التسعين الشمالي | ELOIA

    Al Ofok Investment logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري علي التسعين مباشر استلام فور 110الف للم

    Al Ofok Investment logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطة عالتسعين الجنوبي مباشرة ريسيل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٤٧٬١٣٣ جنيه

    مكتب اداري تكمله اقساط وان ناينتي التجمع الخامس

    Abrag Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨١٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ميفيدا – بيزنس بارك 2 | موقع مميز

    Beltone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٩٢ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ميفيدا – بيزنس بارك 2 | موقع مميز

    Beltone logo image

1

    ١٩٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري للبيع على التسعين الشمالى مباشرة ب110

    Al Ofok Investment logo image

1

    ٥٣ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري تكلمه اقساط بالتجمع الخامس وان ناينتي

    Abrag Real Estate logo image

2

    ٨٢ متر مربع

    ٢٢٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للبيع –Heartwork موقع استراتيجي بالقاهرة

    Al Fanar Development and project management logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري بكايرو بيزنس بلازا 90 متر بسعر لقطة

    Al Ofok Investment logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع متشطب و متاجر بدخل 10% بسعر مميز جدا

    ARC Investments logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب/للبيع/اداري/زيد ايست/متشطب بالكامل

    Home Destination logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    أميز مكتب اداري ڤيو البلازا و التسعين جنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٧٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب في اميز و اقوي مشاريع القاهره

لا يوجد

    ١١٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 221 متر علي التسعين الشمالي مباشر بسعر لقطة

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٢٢١ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استثماري للبيع في أليجانتري مول

    Al Ofok Investment logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٠٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري بالتجمع الخامس وان ناينتي تكمله اقساط

    Abrag Real Estate logo image

2

    ٢٩٦ متر مربع

    ١٩٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب 45 متر في هايد بارك بيزنس ديستركت

    Waystar Investment logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات استثماريةعلى التسعين الشمالي مباشرة110الف

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٧١ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب مباشر علي التسعين مقدم 1% اقساط 10 سنين

    ARC Investments logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكاتب علي التسعين الشمالي استلام فوري بسعر 110 الف

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع ELIO على التسعين الشمالي – استثمار مميز

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع