مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 59

1,656 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في Business Plus | تشطيب كامل

    Blu Real Estate Marketing logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ١٦٢ هايد بارك اطلالة مفتوحة

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٢ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 210 م متشطب على التسعين الشمالى

    Allocate Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع متشطب بالكامل متاجر بعائد 10%

    ARC Investments logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٤١ متر مربع

    ١٥٧٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 30% و استلم مكتبك في G7

    New Avenue Real Estate logo image

    مول جي 7, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١٧٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى زيد ايست فيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب114 متر مكتمل التشطيب في موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطة متشطب بالكامل بخصم 40% سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5%و امتلك مكتبك متشطب بالتكيفات أقل سعر للمتر

    IRTKAZ logo image

    رويال مكسيم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٩١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للعمل في ترافيم سكوار

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ف تريفيوم اسكوير متشطب بالفرش فيو بلازه

    Allocate Real Estate logo image

1

    ٦٠ متر مربع

    ١٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في North Plus | تشطيب كامل

    Blu Real Estate Marketing logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٣٢٬٨٠٠ جنيه

    مكتب اداري مميز متشطب بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٢١٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في زد ايست في التجمع السادس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٩٧ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في شارع التسعين 1100م

    Egypt Best Properties logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 126 م للبيع في ميفيدا شارع 90 التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٠٦٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب 79متر في ديستريكت 5

    Smart Step logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٥٣٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فوري علي التسعين بمقدم و اقساط بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري متشطب بالتكيفات جاهز للتشغيل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧٩ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إدارية في ليفيلز بيزنس ديستريكت City Gate

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٩٨٦ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 155 متر متشطب بتسهيلات استلام فورى

    Blu Real Estate Marketing logo image

    بارك ستريت, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٦٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم مكتبك الإداري علي التسعين الجنوبي وبالتقسيط

    Elshams Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٧٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٤٤٬٢٨٠ جنيه

    استلم مكتبك علي التسعين الجنوبي بأقل مقدم Ratio

    Elshams Real Estate logo image

1

    ٥٤ متر مربع

    ١٥٠٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إدارية "جراند" ١٠٠٠م في ليفيلز سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٬٦٠٦٬٨٧٥ جنيه

    مكتب متشطب بالتكيفات بخصم 25% - اقل سعر للمتر

    IRTKAZ logo image

1

    ٣٥ متر مربع

    ١٣١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع