مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 55

1,656 عقارات أخرى
  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب او عيادة علي التسعين مباااشر مساحة 45 متر ...

    Al Ofok Investment logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مكتب للبيع في هايدبارك بالاقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطة على التسعين الشمالي

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون – مكتب137م في سوان ليك بمقدم وأقساط

    Wdeals for real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ١٣٦٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٢٠٨٬٧٧٥ جنيه

    استلم مكتبك جاهز متشطب ب اقساط علي سنه في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    مول ساوث جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    مساحات مكتبية

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري بسعر مغري مقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع على التسعين الجنوبي مباشر بسعر مميز جدا

    Apex Real Estate logo image

1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٨٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى فى سوديك EDNC استلام فورى بالتقسيط

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٦٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب علي التسعين مباشرمتأجر ب 90 الف زيادة س 15%

    Al Ofok Investment logo image

1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في ون ناينتي اول مول علي التسعين

    Conquer Properties logo image

1

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متاجر 7 سنين بزياده15% بجوار AUC

    New Avenue Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في ديستريكت 5 التجمع مكتب اداري استلام قريب

    Oaks Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري علي التسعين الشمالي مبااشر كاش او تقسيط

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ب مدينتي كامل الفرش مؤجر بعائد متزايد

    Darak Madinaty logo image

4

    ٧٧ متر مربع

    ١٩٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ١١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 59 متر للبيع متشطب بالتكييفات في ديستريكت 5

    MD Signature logo image

1

    ٥٩ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مع اقساط بيع في سيتي جيت استلام 4 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٥٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي بسعر أقل

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٥٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري ١١٤ متر للبيع في ليك تاون فيو بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ( EDNC ) للبيع مكتب اداري استلام فوري - ايستاون

    Wdeals for real estate logo image

1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مساحة بأعلى قيمة

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    مساحات مكتبية

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى إداري للبيع للشركات والاستثمار

    Egypt Best Properties logo image

4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للإستلام في ليك فيو القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أصغر مكتب بأقوى سعر

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 58 متر علي التسعين مباشر بسعر لقطة.....

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 420م للبيع على التسعين استلام فوري متشطب

    Capital Commercial CCIM logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع