محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة

726 عقارات أخرى
  • 9

    محل تجاري

    ٥٬١٦٢٬٧٣٢ جنيه

    محل 104م استلام فوري بوجهه مميزه علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه محل بمكان حيوى وموقع مميز استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٤٬٠٦٢٬٧٨٩ جنيه

    محل بواجه رائيسيه استلام فوري في وسط البلد

    Falcon for Real Estate logo image

    برج ماسبيرو التجاري, مثلث ماسبيرو, وسط البلد - وسط القاهرة, القاهرة

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٦٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل تجارى 22م فاليو مول جاردينيا هايتس لقطة

    Dream Homes Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٢ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة متتفوتش امتلك 3محلات مفتوحين على بعض بالرحاب

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢١٬٩٨٨٬٤٠٠ جنيه

    محل تجارى 118م استلام فوري في مدينة نصر بمول

    sherwoods property logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٨٦٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بعائد استثماري قوي - التجمع الخامس

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى جيت واى مدينة الرحاب متشطب جاهز للعمل

    MA Ville logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهة أستلام سنة ع المحور المركزي بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٩٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    محل تجاري

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في مول براديس 1 – 36م الترا سوبر لوكس

    Golden Vision logo image

    سيتي كلوب مول, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع في التجمع الخامس منطقة خدمية

    New Avenue Real Estate logo image

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    محل تجاري

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع بعائد ايجاري مميز بجولدن جايت

    متصدر

    Commercial Square logo image

لا يوجد

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    محل تجاري

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع جاهز للاستلام في جولدن جايت

    متصدر

    Commercial Square logo image

لا يوجد

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه مباشرة على البرج الايقوني فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٧ متر مربع

    ٢٥٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر للمتر بمنطقة داون تاون بااقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٢ متر مربع

    ١٨٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل علي الواجهه مباشره جولدن جيت علي ال90

    Falcon for Real Estate logo image

2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر للمتر امام سعودى استلام فورى _ متاجر

    IRTKAZ logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع متشطب في التجمع الخامس 150+150م

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع علي شارع التسعين الرئيسي التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر محل متاح لبيع في الكمبوند علي دائري المعادي مب

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر محل متاح لبيع في الكمبوند علي دائري المعادي مب

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر محل متاح لبيع في الكمبوند علي دائري المعادي مب

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر محل متاح لبيع في الكمبوند علي دائري المعادي مب

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 1 حمام للبيع في مصر الجديدة - القاهرة
    1

    محل تجاري

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل 45 م – موقع مميز في مصر الجديدة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 35م أوبن اير مول حجز افتتاح | واجهة البحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع