محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 8

726 عقارات أخرى
  • 4

    محل تجاري

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 120صاف للبيع في مول ميد تاون فيلا محور بن زايد

    Vida Solutions logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٥٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    محل للاستثمار بأقل سعر للمتر بمنطقه الـCBD بقسط15س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨ متر مربع

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 120م للبيع فى ميد تاون امام البرج الايقونى

    Vida Solutions logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في ناينتي ووك التجمع الخامس عائد

    Home Select for real estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٦٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في محل مميز على المحور الغربي بااقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٧٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطه بواجهة مباشرة على البرج الأيقوني بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ١٩٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مرخص تجاري ومسجل للبيع بالكوربة مصر الجديدة

    Fixed Assets logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع دور ارضي موقع متمير 81 متر

    Dm Consultation logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٨١ متر مربع

    ٢٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل علي الواجهه فوري في مدينه نصر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ١١٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل تجاري

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدالية تشطيب سوبر لوكس 100م للبيع في ميديكال سنتر

    City One logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٨٬٩٧٥٬٤٨٢ جنيه

    اقل سعر محل ارضي في التجمع بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ١٥٤٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٨٬٥٣٦٬٧٠٨ جنيه

    محل ارضي واجهة بأقل سعر للمتر في اميز موقع بالتجمع

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣١٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    امام Downtown kattameya قلب الجولدن اسكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    وان ناينتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٣١٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    مول جاهز للمعاينه ,امام قطاميه داون تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم للبيع برايم لوكيشن بمقدم 5,4 مليون علي النزهة

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة تجارية مميزة للبيع – مدينة نصر

    Property Network logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بالرحاب ( السوق الشرقي )

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    محل بقسط شهري 38الف أمام البرج الأيقوني مباشرة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٢٨ متر مربع

    ٢٧٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بعائد ايجاري | موقع مميز | سرايات معادي

    Emkan for Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 90 نتر للبيع مباشرة علي ال90 الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٩٬٤٤١٬٤٠٠ جنيه

    محل بلوكيشن مميز جدا فـ اعلي ترافيك بقسط 15الف

    Falcon for Real Estate logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٢٧٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 44م أوبن اير مول دور أرضي على البحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ٥٩٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي 38م إيست هب استلام فوري و مؤجر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ٥٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٠٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    محل 54م على ميدان البغدادى مباشرة اقساط حتى 7سنوات

    Summit Real Estate logo image

    اي في بيزنيس بارك, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٤ متر مربع

    ٣٧٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بواجهه كبيره بالكوربة علي شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع بغداد, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع